انواع لباس مجلسی جدید 2022

انواع لباس مجلسی جدید

انواع مدل لباس مجلسی کدام است؟

خانم‌ها انواع لباس‌ مجلسی را در مراسم و مجالس مختلف استفاده می‌کنند. داخل کمد بیشتر خانم‌ها انواع پیراهن‌های کوتاه و بلند، کت و شلوار مجلسی زنانه، کت‌ ودامن وجود دارد که برای مناسبت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع مدل‌ لباس های مجلسی که در مزون گالانت موجود است شامل موارد زیر است:

پیراهن دکلته

پیراهن‌های دکلته یکی از محبوب‌ترین مدل‌های پیراهن در بین خانم‌ها است. در این مدل شانه و یقه‌ی لباس باز است و قسمت پایین تنه به صورت پیراهن بلند یا کوتاه قابل طراحی است. حتی مدل‌های کلوش یا پلیسه هم در قسمت پایین تنه لباس دکلته قابل طراحی است. در مزون گالانت انواع پیراهن دکلته با پارچه‌های مختلف و دوخت بسیار عالی و شیک در دسترس مشتریان است.

پیراهن بندی

یکی دیگر از انواع لباس مجلسی که مورد استفاده‌ی خانم‌ها قرار می‌گیرد لباس بندی است. لباس بندی همانطور که از نام آن مشخص است یقه و آستین ندارد و با دو بند طراحی شده است. در برخی مدل‌های لباس مجلسی این بندها نازک و در برخی مدل‌های دیگر بندها پهن هستند. خانم‌هایی که لاغر اندام هستند از پیراهن‌های بندی بیشتر استفاده می‌کنند.

لباس ماکسی

یکی از انواع لباس مجلسی زنانه که در طرح‌ها و مدل‌های مختلف در مزون گالانت موجود است پیراهن‌های ماکسی است. پیراهن‌های ماکسی تا مچ پا را می‌پوشاند و گاهی چند سانتی‌متر هم بلندتر است و روی کفش پاشنه بلند را می‌پوشاند.

بیشتر خانم‌ها برای مجالس عروسی و رسمی از پیراهن‌های ماکسی استفاده می‌کنند. دامن پیراهن‌های ماکسی در انواع مدل‌های راسته یا مدل ماهی قابل طراحی است.

تونیک

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مجالس نیمه رسمی و دوستانه تونیک است. تونیک را می‌توان با پارچه‌ی مناسب تابستانی یا زمستانی تهیه کرد. تونیک هم برای خانم‌های چاق و هم برای خانم‌های لاغر قابل استفاده است. در واقع با توجه به نوع اندام فرد محدودیتی برای پوشیدن تونیک وجود ندارد.

لباس‌های سارافونی

سارافون یکی از محبوب‌ترین لباس‌ها برای خانم‌های جوان و خانم‌های میانسال است. مدل سارافون به شکلی است که دو بند پهن روی شانه‌های آن قرار دارد یا اینکه دو بند روی شانه بسته می‌شود. سارافون را می‌توان با آستین حلقه‌ای به تنهایی استفاده کرد یا این‌که یک کت کوتاه روی آن پوشید و از آن برای مجالس رسمی استفاده کرد. در مزون گالانت انواع لباس مجلسی و سارافون با طرح‌ها و پارچه‌های مختلف موجود است.

پیراهن یقه رومی

یکی از انواع لباس مجلسی زنانه پیراهن‌های یقه رومی است. در این پیراهن‌ها یکی از شانه‌ها پوشیده می‌شود و طرف مقابل باز است. پیراهن یقه رومی برای مجالس رسمی و نیمه رسمی قابل استفاده است.

پیراهن کلوش

یکی دیگر از انواع لباس مجلسی که از سال‌ها قبل مورد استفاده قرار گرفته و هنوز هم استفاده از آن رواج دارد پیراهن کلوش است. این پیراهن‌ها از زیر سینه گشاد می‌شوند و فرم مثلثی به خود می‌گیرند. بیشترین گروه سنی که از این مدل استفاده می‌کنند خانم‌های جوان هستند.

پیراهن جذب

پیراهن‌های جذب و چسبان با پارچه‌های کشی دوخته می‌شوند و به اندام می‌چسبند. کسانی که اندام لاغر دارند و خیلی چاق نیستند می‌توانند از پیراهن‌های جذب استفاده کنند، اما پوشیدن پیراهن جذب برای خانم‌های چاق توصیه نمی‌شود.

کت و شلوار زنانه

کت و شلوارهای زنانه یکی از بهترین پوشش‌ها برای مجالس رسمی است. کت و شلوار لباسی پوشیده است که با انواع مدل‌های مختلف یقه طراحی می‌شود و اندام خانم‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد، مخصوصاً اگر با کفش‌ پاشنه بلند پوشیده شود.

در مزون گالانت انواع کت و شلورار رسمی و مخصوص عروس برای مجلس عقد با پارچه‌ها و طراحی‌های مختلف موجود است.

پیراهن‌های فون

یکی دیگر از مدل‌های لباس مجلسی پیراهن‌های فون است که در قسمت باسن تنگ است و هرچه رو به پایین برویم گشادتر می‌شود. این مدل پیراهن بدن را به شکل A نشان می‌دهد. به همین دلیل برای کسانی که لاغر هستند بسیار مناسب است و اندام آن‌ها را چاق‌تر نشان می‌دهد. خانم‌های جوان و مسن می‌توانند از این مدل پیراهن استفاده کنند و محدودیتی به لحاظ سن برای پوشیدن پیراهن فون وجود ندارد.

همچنین می توانید مدل لباس مجلسی جدید را نیز در مزون گالانت مشاهده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند جدید
مدل لباس مجلسی بلند گلدوزی
مدل لباس مجلسی پرنسسی یشمی
مدل لباس مجلسی بلند ساتن
4.3/5 - (9 امتیاز)

این نوشته را به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همه محصولاتاینستاگرامواتساپمشاوره